Ми працюємо під час військового стану!

Секрет ефективного розпушування ґрунту - у його глибині

Обробіток ґрунту є основною технологічною операцією при підготовці ґрунту шляхом механічного впливу. Від якості обробки залежить майбутній урожай. Як відомо, під впливом різних факторів техніка не може підтримувати задану глибину обробки по всій площі поля. Для вирішення цього завдання компанія OVERSEER пропонує технологію безконтактних ультразвукових датчиків. Забезпечуючи постійний контроль глибини обробки, ви можете створювати рівне посівне ложе для забезпечення кращої врожайності, а також підвищує ефективність боротьби з бур'яном.

Як досягти максимальної ефективності розпушування ґрунту? Цим питанням задається величезна кількість фермерів, аграріїв та сільгосптоваровиробників.

tractor

Глибокорозпушування проводиться з ґрунтом без перевертання пласта із заощадженням мульчі. Глибоке розпушування виконується на більшу глибину в порівнянні з іншими ґрунтообробними пристосуваннями до 60-80 см. Ці маніпуляції здійснюються за допомогою глибокорозпушувача або чизельних плугів. Глибина та напрям розпушування залежить від цілого комплексу умов: потреб оброблюваної рослини, стану засміченості ґрунту бур'янами, наявності шкідників та хвороб, накопичення талих вод та захисту від вітрової ерозії. Обробка глибокорозпушувачем гарантує розбивання землі, яка протягом багатьох років формувалася плугами, для заощадження її вологи.

Глибокорозпушування є найбільш оптимальним агрономічним прийомом, за допомогою якого вдається накопичити та зберегти вологу в найбільш глибоких шарах ґрунту. Будь-яке знаряддя, яке функціонує зі зміщенням землі, на складних ґрунтах, залишає ущільнення, – плужну підошву. Це в результаті сприяє тому, що волога не в змозі проникнути в глибинні шари ґрунту та відбувається насичення водою тільки верхніх її шарів.

tractor

Через це земля дуже довгий час залишається мокрою, не дозволяючи почати весняні роботи вчасно. Після сівби залишки вологи миттєво застосовуються рослинами і випаровуються. Кореневище системи не в змозі подолати найсильнішу плужну підошву і розміщується виключно у верхній частині, де вже недостатньо вологи. Так, в областях з мінімальним числом опадів вже на початку літа рослини залишаються без вологи. Цю проблему здатні вирішити глибокорозпушувачі. Здійснення глибокого розпушування також запобігає розвитку на полях вітрової та водної ерозії ґрунтів.

Перевагою розпушування ґрунту є створення максимально комфортних та оптимальних умов передпосівної обробки для якісного та рівномірного проростання насіння, збереження та збільшення вмісту органічного матеріалу у верхньому шарі ґрунту, Розпушувач руйнує ущільнення, що збіднюють посіви, зберігаючи при цьому необхідний рівень пожнивних залишків на полях з мінімальною обробкою. Ця операція дозволяє досягати необхідних показників по нормалізованому тиску на ґрунт, дренажу, розподілу органічних та мінеральних речовин в орному шарі, насичення ґрунту киснем та мінімізації засолення, регулювати процеси родючості ґрунту, балансу органічної речовини, поживного режиму рослин, фітосанітарні умови для посіву, догляду за рослинами та збирання врожаю.

Операцію глибокого розпушування потрібно проводити періодично 1 раз на 3-4 роки.

Вибір робочої глибини є одним з основних параметрів. Розпушувач зазвичай працює на глибину 35-45 см. Також важливо керуватися рекомендаціями: чим глибше занурення, тим більша витрата палива в розрахунку на 1 га. Глибоке занурення - повільна операція, що вимагає великих витрат потужності: від 60 до 100 к.с., щоб протягнути одну точку підґрунтя через твердий ґрунт, а отже ця операція потребує великих витрат пального. Різниця глибини занурення навіть у 5 см може збільшити витрати на паливо до 30%. Тому багато водіїв, знаючи це, намагаються заощадити паливо, щоб злити його та заробити на ньому. OVERSEER рекомендує контролювати процес обробки поля та витрати палива вашої або орендованої техніки.

OVERSEER встановлює ультразвуковий датчик відстані на техніку, вимірюючи глибину занурення у ґрунт. Цей датчик вимірює відстані від 20 см до 3,5м.

tractor

Всі дані поля передаються в систему моніторингу, де ви можете відстежити, як саме була проведена робота. А встановлюючи датчик рівня палива або витратомір, ще й відстежити, скільки було витрачено палива на цю операцію.

report

Для досягнення успіху на землі необхідний комбінований та диференційований підхід до всіх аспектів ведення сільськогосподарського бізнесу.
Тільки грамотне та комплексне виконання завдань та вирішення питань у сукупності дозволить підприємству досягти високого рівня фінансової стабільності, ефективності, незалежності та стійкості. OVERSEER забезпечує різноманітний спектр рішень у сфері GPS-моніторингу та контролю палива, а також у сфері обробки полів за допомогою агродронів.

Вашому бізнесу будуть корисні інші рішення в комплексі
з контролем пального на спеціальній техніці.

РОЗРАХУВАТИ ПРИБУТОК
ВИД ТРАНСПОРТУ
КІЛЬКІСТЬ МАШИН
Units
КІЛЬКІСТЬ КІЛОМЕТРІВ
Km / month
ВИГОДА В МІСЯЦЬ
3750 грн

НАШІ ПАРТНЕРИ

  • gurtam
  • tel
  • xaro
  • qu
  • rc
  • mo
  • dj
  • pan
  • st
  • rc

ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

НОВИНИ OVERSEER