Демо-вхід в систему моніторингу Overseer

Для знайомства з системою моніторингу транспорту Wialon ми запустили тестову копію Wialon в серверному центрі Overseer.

Ви можете увійти в робочу область програми моніторингу в демонстраційному режимі, і поспостерігати за реальними автомобілями, створити звіти, скористатися іншими функціями системи.

Для доступу до Системи моніторингу Overseer в демо режимі, скористайтеся, будь ласка, даним посиланням.

Дані для входу в демо режим з основним функціоналом: логін – demo, пароль – demo
Дані для входу в демо режим з функціоналом “Агромодуль”: логін – Demo_agro, пароль – Demo_agro

Для попереднього знайомства з системою моніторингу відвідайте, будь ласка, сторінку з документацією, або ознайомтеся з відео презентацією.

Для отримання доступу до повнофункціонального робочого сервера супутникового моніторингу Wialon і доступу до можливості підключати своє GPS обладнання, контролювати автомобілі, паливо та інші параметри, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Демо-доступ до спеціальному додатку для агросектору Hecterra, яке дозволяє відстежувати польові роботи на основі телематичних даних. Продукт забезпечує працівників і керівників агропідприємств прозорими даними про полях, посівах і їх обробках. Маючи на руках конкретну інформацію про те, хто, коли і яким чином обробляв посіви, клієнт може ефективно планувати і вдосконалювати процеси агробізнесу.

Для доступу до додатку для агросектору Hecterra в демо режимі, скористайтеся, будь ласка, даним посиланням.

Дані для входу в демо режим з основним функціоналом: логін – hecterra_demo, пароль – hecterra_demo

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Хочете особисто переконатися у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!