ПРО КОМПАНІЮ

Ми зарекомендували себе як надійна компанія і професійний партнер, який забезпечує неперевершену якість послуг.

8 років на ринку

Професійний підхід

Висока якість обслуговування

Безкоштовне удосконалення ПО

Компанія OVERSEER розпочала свою діяльність з надання якісного GPS моніторингу в березні 2008 року. З самого початку розвитку компанія виступила новатором в даному напрямку, і на даний момент не припиняє розвиток своїх можливостей в даній сфері.

Саме завдяки впровадженню інноваційних технологій, сучасного обладнання і команді професіоналів, яка допомагає клієнтам знайти вихід з будь-якої ситуації, а також якісно і швидко виконати поставлені завдання – моніторинг своїх об’єктів (більше 16 000) нам довірили понад 400 клієнтів по всій Україні.

В планах компанії дотримуватися і надалі високого рівня надання послуг, якості обслуговування клієнтів, впровадження передових технологій та проведення досліджень, щоб виправдати довіру клієнтів.

Наша компанія веде багатоступінчастий контроль на всіх етапах виробництва:
  • Гарантія відповідності продукції найвищим світовим стандартам;
  • Якість обслуговування;
  • Виконуємо тестування і навчання роботі з системою;
  • Безкоштовно вдосконалюємо ПО;
  • Проводимо онлайн консультації;
  • Забезпечуємо виїзди технічних фахівців в найкоротші терміни;
  • Індивідуальне рішення для контролю будь-якої сфери (особиста безпека клієнта, моніторинг витрати палива, контроль в агро сфері, відстеження цінних вантажів, контроль місця розташування дітей і літніх людей).

НАШІ ПАРТНЕРИ

Gurtam - розробник системи супутникового моніторингу Wialon

Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER працює з системою GPS моніторингу Wialon з 2008 року. Ми надаємо послуги моніторингу на базі власного серверного обладнання та програмного забезпечення, так само Компанія має успішний досвід впровадження системи моніторингу “під ключ” для великих організацій, бажаючих спостерігати свій автопарк на своєму тех. майданчику. Надання послуг з впровадження та супроводу системи Wialon на найвищому рівні дозволило компанії “Теко Трейд” стати офіційним ЗОЛОТИМ пртнером компанії Gurtam, зайнявши 1 місце в Україні і 4 місце в Європі.

Teltonika - виробник обладнання і ПЗ для супутникового моніторингу

Teltonika є провідним виробником обладнання для GPS моніторингу і пропонує широку лінійку GPS-трекерів, включаючи пристрої для персонального моніторингу. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є ЗОЛОТИМ дилером компанії Teltonika і має право на поширення, монтаж, налагодження, діагностику, гарантійний та післягарантійний ремонт GPS-трекерів Teltonika.

Baltic Car Equipment - найбільший виробник телеметричного обладнання

Baltic Car Equipment – провідна IT-компанія, яка виробляє GPS / Glonass обладнання для моніторингу автотранспортних засобів і пропонує передові програмні рішення для управління автопарком. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є офіційним дистриб’ютором Baltic Car Equipment і має право на поширення, сервіс і технічне обслуговування обладнання Baltic Car Equipment.

Мехатроніка - виробник датчиків рівня палива і витратомірів

Мехатроніка виробляє обладнання, яке доповнює можливості сучасних систем GPS Глонас моніторингу транспорту. У переліку продукції, що випускається є рішення для контролю рівня палива, контролю витрат палива, контролю навантаження на вісь, відображення інформації, а також допоміжне обладнання і програмне забезпечення для їх налаштування і калібрування. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є офіційним дистриб’ютором компанії Мехатроніка на території України здійснюючи поширення, сервіс і технічне обслуговування обладнання Мехатроніка.

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Бажаєте особисто переконатися в усіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!