5 ПРИЧИН ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ СУПУТНИКОВОГО МОНІТОРИНГУ

Створення маршрутів

 

Відсутність "лівих" рейсів

 

Контроль пробігу

 

Простій транспорту

 

Контроль палива

 

Безкоштовний тест-драйв

 

Калькулятор ефективності

Вид транспорту

одиниць
км/міс
Загальна сума економії на місяць, грн

Компанія OVERSEER – лідер в сфері професійного GPS моніторингу та контролю палива, почала свою діяльність з надання послуг якісного GPS моніторингу в березні 2008 року.

З самого початку розвитку Компанія OVERSEER виступила новатором в даному напрямку, і на даний момент не припиняє розвиток своїх можливостей в даній сфері. Саме завдяки впровадженню інноваційних технологій, сучасного обладнання і команді професіоналів, компанія допомагає своїм клієнтам вирішити всі питання пов’язані з GPS моніторингом транспорту і контролем палива.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Gurtam - розробник системи супутникового моніторингу Wialon

 

Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER працює з системою GPS моніторингу Wialon з 2009 року. Ми надаємо послуги моніторингу на базі власного серверного обладнання та програмного забезпечення, так само Компанія має успішний досвід впровадження системи моніторингу “під ключ” для великих організацій, охочих спостерігати свій автопарк на своєму тех. майданчику. Надання послуг з впровадження та супроводу системи Wialon на найвищому рівні дозволило компанії “Теко Трейд” стати офіційним ЗОЛОТИМ партнером компанії Gurtam, зайнявши 1 місце в Україні та 4 місце в Європі.

 

Teltonika - виробник обладнання і ПЗ для супутникового моніторингу

 

Teltonika є провідним виробником обладнання для GPS моніторингу і пропонує широку лінійку GPS-трекерів, включаючи пристрої для персонального моніторингу. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є ЗОЛОТИМ дилером компанії Teltonika і має право на розповсюдження, монтаж, налагодження, діагностику, гарантійний та післягарантійний ремонт GPS-трекерів Teltonika.

Baltic Car Equipment - найбільший виробник телеметричного обладнання

Baltic Car Equipment виробляє GPS / Glonass обладнання для моніторингу автотранспортних засобів і пропонує передові програмні рішення для управління автопарком. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є офіційним дистриб’ютором Baltic Car Equipment і має право на розповсюдження, сервіс і технічне обслуговування обладнання Baltic Car Equipment.

Мехатроніка - виробник датчиків рівня палива і витратомірів

Мехатроніка виробляє обладнання, яке доповнює можливості сучасних систем GPS / Глонас моніторингу транспорту. У переліку продукції, що випускається є рішення для контролю рівня палива, контролю витрат палива, контролю навантаження на вісь, відображення інформації, а також допоміжне обладнання і програмне забезпечення для їх налаштування і калібрування. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є офіційним дистриб’ютором компанії Мехатроніка на території України та має право на поширення, сервіс і технічне обслуговування обладнання Мехатроніка.

НАШІ КЛІЄНТИ

В результаті тривалого тестування декількох систем GPS моніторингу ми зробили вибір на користь компанії Overseer виходячи з таких переваг:

  • функціональність і простота системи моніторингу
  • робота системи в режимі 365/7/24 з якісної технічною підтримкою
  • інтеграція системи моніторингу з системою управління дистрибуцією і 1С
  • низькі витрати на впровадження і експлуатацію системи моніторингу
ROSHEN

НОВИНИ

𝗢𝗩𝗘𝗥𝗦𝗘𝗘𝗥 НА НАПІВМАРАФОНІ НОВА ПОШТА. ЧЕРКАСИ

Рух - це життя. Команда - запорука продуктивної роботи. Тому наша dream team ще раз підтвердила, що ми можемо досягати поставленої мети разом. Ми прийняли участь у Напівмарафоні Нова Пошта, Черкаси (організатор New Run), здолавши дистанції у 𝟮𝟭 км, 𝟱 км, 𝟭...

читати більше

OVERSEER запрошує всіх на святкування Дня фермера

OVERSEER запрошує всіх на святкування Дня фермера 16-18 червня 2021 року традиційно відбудеться щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021». Святкуємо День фермера та завершення посівної кампанії 2021 на AGROSHOW Ukraine 2021 в м....

читати більше

ВІДВІДАЙТЕ СТЕНД OVERSEER НА ВИСТАВЦІ АGRО-2021

Шановні клієнти, партнери, відвідувачі сайту! З радістю повідомляємо Вам, що 08-11.06.2021 команда OVERSEER буде присутня на масштабній виставці АГРО-2021 м.Київ. Запрошуємо Вас відвідати даний захід і дізнатися всю необхідну, корисну інформацію про...

читати більше

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Бажаєте особисто переконатися у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!