5 ПРИЧИН ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ СУПУТНИКОВОГО МОНІТОРИНГУ

Створення маршрутів

 

Відсутність "лівих" рейсів

 

Контроль пробігу

 

Простій транспорту

 

Контроль палива

 

Безкоштовний тест-драйв

 

Калькулятор ефективності

Вид транспорту

одиниць
км/міс
Загальна сума економії на місяць, грн

Компанія OVERSEER – лідер в сфері професійного GPS моніторингу та контролю палива, почала свою діяльність з надання послуг якісного GPS моніторингу в березні 2008 року.

З самого початку розвитку Компанія OVERSEER виступила новатором в даному напрямку, і на даний момент не припиняє розвиток своїх можливостей в даній сфері. Саме завдяки впровадженню інноваційних технологій, сучасного обладнання і команді професіоналів, компанія допомагає своїм клієнтам вирішити всі питання пов’язані з GPS моніторингом транспорту і контролем палива.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Gurtam - розробник системи супутникового моніторингу Wialon

 

Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER працює з системою GPS моніторингу Wialon з 2009 року. Ми надаємо послуги моніторингу на базі власного серверного обладнання та програмного забезпечення, так само Компанія має успішний досвід впровадження системи моніторингу “під ключ” для великих організацій, охочих спостерігати свій автопарк на своєму тех. майданчику. Надання послуг з впровадження та супроводу системи Wialon на найвищому рівні дозволило компанії “Теко Трейд” стати офіційним ЗОЛОТИМ партнером компанії Gurtam, зайнявши 1 місце в Україні та 4 місце в Європі.

 

Teltonika - виробник обладнання і ПЗ для супутникового моніторингу

 

Teltonika є провідним виробником обладнання для GPS моніторингу і пропонує широку лінійку GPS-трекерів, включаючи пристрої для персонального моніторингу. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є ЗОЛОТИМ дилером компанії Teltonika і має право на розповсюдження, монтаж, налагодження, діагностику, гарантійний та післягарантійний ремонт GPS-трекерів Teltonika.

Baltic Car Equipment - найбільший виробник телеметричного обладнання

Baltic Car Equipment виробляє GPS / Glonass обладнання для моніторингу автотранспортних засобів і пропонує передові програмні рішення для управління автопарком. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є офіційним дистриб’ютором Baltic Car Equipment і має право на розповсюдження, сервіс і технічне обслуговування обладнання Baltic Car Equipment.

Мехатроніка - виробник датчиків рівня палива і витратомірів

Мехатроніка виробляє обладнання, яке доповнює можливості сучасних систем GPS / Глонас моніторингу транспорту. У переліку продукції, що випускається є рішення для контролю рівня палива, контролю витрат палива, контролю навантаження на вісь, відображення інформації, а також допоміжне обладнання і програмне забезпечення для їх налаштування і калібрування. Компанія ТЕКО ТРЕЙД / OVERSEER є офіційним дистриб’ютором компанії Мехатроніка на території України та має право на поширення, сервіс і технічне обслуговування обладнання Мехатроніка.

НАШІ КЛІЄНТИ

В результаті тривалого тестування декількох систем GPS моніторингу ми зробили вибір на користь компанії Overseer виходячи з таких переваг:

  • функціональність і простота системи моніторингу
  • робота системи в режимі 365/7/24 з якісної технічною підтримкою
  • інтеграція системи моніторингу з системою управління дистрибуцією і 1С
  • низькі витрати на впровадження і експлуатацію системи моніторингу
ROSHEN

НОВИНИ

Компактний автономний трекер Teltonika TAT100

TAT100 - це довгоочікуване нове рішення для відстеження активів від Teltonika з міцним, практичним і водонепроникним (IP67) корпусом, який в поєднанні з різними монтажними аксесуарами забезпечує надзвичайно просте встановлення. Розроблений на базі чіпсета...

читати більше

GPS трекер Teltonika FMB204

GPS трекер Teltonika FMB204     Teltonika FMB204 - це спеціальний водо/пило захищений трекер (IP67), з внутрішніми GNSS і GSM антенами з високим коефіцієнтом посилення та вбудованою резервною батареєю великої ємності (1800mAh). Пристрій...

читати більше

Команда OVERSEER відвідала AgroShow Ukraine 2019

16 травня команда Overseer відвідала виставку AgroShow Ukraine 2019 яка пройшла в місті Черкаси. Як завжди вражала велич представленої на виставці сільгосподарської техніки найкращих світових виробників John Deere, Claas, Case, FENDT,  Massey Ferguson....

читати більше

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Бажаєте особисто переконатися у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!