Система GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту Wialon

Для здійснення GPS моніторингу транспорту і контролю палива в своїх рішеннях компанія Overseer використовує програмний комплекс системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту Wialon. На сьогоднішній день Система супутникового моніторингу Wialon є найпопулярнішою системою для організації контролю автопарку.

Причина такої популярності Wialon серед операторів та інтеграторів, які впроваджують системи моніторингу транспорту, полягає в його надійності, швидкості роботи, можливості зміни конфігурації і масштабування. Крім того система супутникового моніторингу Wialon може працювати з фактично будь-якими моделями GPS і ГЛОНАСС трекерів і контролерів, а один сервер Wialon може вести моніторинг декількох десятків тисяч об’єктів одночасно.

Хмарна версія продукту

Серверна версія продукту

2 800 000+ об'єктів моніторингу

Підтримка 2 300+ пристроїв

SaaS-версія системи моніторингу Wialon Hosting дозволить обійтися без великих початкових інвестицій, пов’язаних з придбанням сервера, і в стислі терміни розпочати свій бізнес в сфері GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту, контролю палива та персонального моніторингу.

Серверний продукт Wialon Local пропонує всі переваги хмарного рішення на вашому сервері. Здійснюючи разовий платіж або отримуючи Wialon Local в оренду, користувачі можуть розраховувати на широкі функціональні можливості і регулярні оновлення продукту.

Базові можливості Wialon

Онлайн-моніторинг об'єктів
Онлайн-мониторинг объектов

Онлайн-мониторинг объектов

Гнучка система звітів
Гибкая система отчетов

Гибкая система отчетов

Облік витрат палива
Учет расхода топлива

Учет расхода топлива

Аналіз водійської поведінки
Анализ водительского поведения

Анализ водительского поведения

Сервіс прокладки маршрутів
Сервис прокладки маршрутов

Сервис прокладки маршрутов

Система повідомлень
Система уведомлений

Система уведомлений

Зручне адміністрування
Удобное администрирование

Удобное администрирование

KPI-звіти в Dashboard
KPI-отчеты в Dashboard

KPI-отчеты в Dashboard

Робота з даними тахографів
Работа с данными тахографов

Работа с данными тахографов

Wialon і GPS / ГЛОНАСС обладнання

Wialon сумісний з великою кількістю автомобільних контролерів, персональних і програмних GPS трекерів. Наша компанія активно співпрацює з провідними іноземними та вітчизняними виробниками GPS обладнання, що дозволяє постійно інтегрувати нові пристрої з Wialon.
Такий підхід забезпечує гнучкість нашої системи моніторингу і робить її доступною для будь-якого клієнта, який би GPS девайс він не використовував.

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Хочете особисто переконатися у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!