ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Система супутникового моніторингу Wialon Local

 

 

Wialon Local – серверна версія системи супутникового моніторингу транспортаWialon. Завдяки модульній структурі функціоналу, клієнт може вибрати тільки ті можливості, які необхідні його бізнесу.

Система підходить для операторів, що мають від ста до декількох тисяч об’єктів, і може встановлюватися на серверах середніх потужностей. Інтелектуальний інтерфейс управління платформою дозволяє віддалено запускати і зупиняти сервери.

Можливості Wialon Local:

 • Онлайн-моніторинг об’єктів
 • Гнучка система звітів
 • Веде облік витрат палива
 • Аналіз водійської поведінки
 • Сервіс прокладки маршрутів
 • Система повідомлень
 • Зручне адміністрування
 • KPI-звіти в Dashboard
 • Робота з даними тахографів
Система моніторингу транспорту Wialon Hosting

 

Wialon Hosting – SaaS версія системи GPS і ГЛОНАСС моніторингу з широким призначеним для користувача функціоналом і гнучкими можливостями конфігурації. Регулярне оновлення системи роблять Wialon Hosting передовою системою моніторингу автотранспорту. Хмарне рішення дозволяє уникнути витрат, пов’язаних з придбанням, встановленням та адмініструванням сервера і серверного ПЗ.

Зберігання та адміністрування Wialon Hosting здійснюється в серверних Центрі Wialon (див. «Порядок обслуговування»). Gurtam бере на себе всю технічну частину, а клієнт може зосередитися на основному бізнесі.

Можливості Wialon Hosting:

 • Онлайн-моніторинг об’єктів
 • Гнучка система звітів
 • Веде облік витрат палива
 • Аналіз водійської поведінки
 • Сервіс прокладки маршрутів
 • Система повідомлень
 • Зручне адміністрування
 • KPI-звіти в Dashboard
 • Робота з даними тахографів
Програмний комплекс Wialon Pro

Програмний комплекс Wialon Pro – на сьогоднішній день найпопулярніший на території колишнього СРСР програмне рішення для організації власного сервісу супутникового моніторингу. Компанії вибирають Wialon як за його багаті функціональні можливості, так і за неперевершену надійність і продуктивність системи. Компанії-оператори супутникового моніторингу, що використовують Wialon, мають можливість встановлювати ціни на послуги моніторингу вищими за ринкові і мати велику кількість нових клієнтів завдяки тому, що кінцеві користувачі вважають за краще Wialon, а системи-аналоги не можуть надати такого багатого вибору можливостей, які є в Wialon.

Один сервер з Wialon Pro дозволяє вести одночасний моніторинг десятків тисяч автомобілів, що рухаються по всьому світу. Wialon Pro не вимогливий до заліза сервера, і працює не тільки на серверах Windows, але і на серверах з безкоштовною операційною системою Linux, UNIX. Разом з телематичних сервером Wialon Pro Ви отримуєте картографічний сервер Web GIS, що дозволяє працювати з різними типами карт, а також ліцензію на використання вбудованої бази даних Oracle Berkeley DB.

Сервер Wialon Pro може поєднувати в собі всі компоненти системи супутникового моніторингу Wialon, існуючі на сьогоднішній день і описані у відповідному розділі сайту. Ми рекомендуємо Wialon Pro тим компаніям, які вже мають досвід роботи з системами супутникового моніторингу, власні сервера з постійним Інтернет-з’єднанням і власних IT-фахівців, здатних вести адміністрування сервера і системи моніторингу автотранспорту.
Програмний комплекс для супутникового моніторингу транспорту Wialon Pro можна придбати шляхом укладення ліцензійного договору, згідно з яким вноситься разова оплата за отримання не обмеженої в часі ліцензії на використання Wialon Pro. Компанія Overseer, як дилер системи ГЛОНАСС і GPS моніторингу Wialon, здійснює безкоштовну технічну підтримку протягом дванадцяти місяців з дня набуття системи моніторингу.
Програмний комплекс для моніторингу транспорту Wialon Pro сумісний фактично з будь-яким GPS і ГЛОНАСС обладнанням, яке представлено сьогодні на ринку. Динамічно оновлюваний рейтинг устаткування, використовуваного з системою Wialon, наведено на сторінці обладнання нашого сайту. На сьогоднішній день, це вже більше 900 типів GPS і ГЛОНАСС трекерів і контролерів, протоколи передачі даних яких сумісні з системою супутникового моніторингу Wialon. Компанія Overseer також здійснює безкоштовну підтримку нових типів обладнання, яке використовується або виробляється нашими клієнтами.

Програмний комплекс для супутникового моніторингу Wialon Pro орієнтований на компанії, які надають послуги GPS і / або ГЛОНАСС моніторингу рухомих об’єктів. Програмне забезпечення поставляється для установки на сервер і має широкі можливості для вільної конфігурації і подальшого розширення.
Програмне забезпечення Wialon Pro і його компоненти оплачуються разово для установки і обслуговування на власній технічній площадці Компанії.

Компанія «Теко Трейд», як багаторічний Користувач системи Wialon Pro сертифікований Партнер компанії Gurtam в Україні, здійснює продаж, впровадження і технічне обслуговування ПО Wialon в Україні.

 

GPS і ГЛОНАСС - в чому відмінність? Що краще?

Основна відмінність систем GPS від Глонасс – це, звичайно ж, супутники, які використовуються для навігації. GPS – це система навігації, що належить США, і координується вона, відповідно американськими супутниками.

Система ГЛОНАСС – це система навігації, що належить Російської Федерації, відповідно, для координації роботи Глонасс використовуються запущені Росією супутники. Ще одна істотна відмінність систем – ступінь розповсюдження. Навіть в РФ супутниковий моніторинг здійснюється в переважній більшості випадків системою GPS. Природно в усьому світі GPS більш поширена, оскільки вона використовується 30 з гаком років.

 

Контроль палива на транспорті - як краще організувати контроль?

На сьогоднішній день створено і вельми успішно випробувано вже чимало різних засобів, які допомагають контролювати кількість і витрати палива на транспортному засобі. Найбільш ефективним рішенням вважається установка в паливному баку датчика рівня палива. Наявність подібного датчика дозволяє відстежувати будь-які заправки і зливи палива, а також здійснювати моніторинг витрат палива за будь-який період.

Якщо немає можливості встановити в баку датчик рівня палива, варто скористатися датчиком витрати палива. Такий датчик не може контролювати заправки і сливи, але забезпечує моніторинг реальної витрати палива. Як альтернативу пропонуємо підключення до штатних датчиків через CAN шину. Підключення до комп’ютера дозволить отримувати інформацію про паливо безпосередньо з Вашого транспортного засобу.

 

Які мене чекають витрати, після покупки трекера?

Ви будете платити абонплату за використання можливостей нашого сервісу моніторингу, техпідтримку і GPRS інтернет на сім-карті, яка вставлена ​​в трекер.

 

Робота в роумінгу. В яких країнах можна користуватися системою Overseer?

Сигнали GPS можна приймати практично в будь-якій країні. Однак, щоб передати інформацію на сервер, необхідно з’єднання GSM і GPRS. Якщо Ваш транспорт переміщається по багатьом країнам, і серед них є яка-небудь країна, в якій недоступний GPRS, то пристрій стеження збереже інформацію, отриману від GPS, у своїй внутрішній пам’яті і передасть її на сервер, коли поновитися з’єднання GPRS. Час зберігання інформації у внутрішній пам’яті залежить від технічної специфікації пристрою стеження.

Як зайти в систему з мобільного пристрою або планшета?

Браузерна версія системи моніторингу Overseer підтримується мобільними пристроями. Також можете використовувати додаток TrackingM для Ios і Android. Для підключення до системи моніторингу Вам необхідно вказати: Ваш логін і пароль для Wialon, вибрати зі списку Wialon Pro, вказати DNS m2.overseer.ua

 

Що означає абревіатура ДІРТ, ДАРТ, ДМРТ, ДРП?

 

ДІРТ – датчик імпульсної витрати палива.
ДАРТ – датчик абсолютної витрати палива.
ДМРТ – датчик миттєвої витрати палива.
ДРП – датчик рівня палива.

 

 

Яка різниця між ДІРТ, ДАРТ, ДМРТ?

 

Тип датчика і налаштування залежать від того які дані надсилає Ваше обладнання. Накопичує – ДАРТ, надсилає різницю між повідомленнями  – ДМРТ, накопичує з переповненням ДІРТ. Всі типи датчиків Ви можете знайти в розділі нашого сайту “Обладнання”. Нюанс загальний – необхідно включити використання відповідного датчика на вкладці витрата палива властивостей об’єкта.

 

Які карти використовуються в системі моніторингу Overseer?

Overseer використовує карти Google, OpenStreetMap, Яндекс, Visicom, VebGIS і Luxena.

 

Як ви дотримуєтеся своїх гарантійних зобов'язаннь?

 

Одним з наших пріоритетів є якісне обслуговування клієнтів, тому в гарантійний термін все неполадки усуваються повністю за наш рахунок, включаючи виїзд фахівця на ваше підприємство, роботи та обладнання (за винятком випадків, коли порушені пломби або є сліди фізичного впливу на обладнання і датчики рівня палива ).

При появі несправностей співробітник технічного відділу нашої компанії максимально оперативно виїжджає до замовника незалежно від місця знаходження його автомобіля. Якщо виникне необхідність, обладнання буде замінено. Також, є можливість тимчасово вивести автомобіль з-під спостереження встановивши його на паузу.

Клієнти Teko Trade в будь-який момент можуть звернутися з питаннями до служби технічної підтримки написавши на пошту support@overseer.ua або зателефонувавши по телефону +380 67 4700911, +380 67 3735773. Наші досвідчені фахівці готові надати Вам вичерпну інформацію та підтримку.

 

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Хочете особисто переконатися у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!