Кожен власник собаки хоч раз в житті втрачав вихованця, хоч на 5 хвилин. Зростаючим молодим цуценятам потрібен моціон, і це біг, а не ходьба на повідку. Та й сам процес навчання найпростішої команді “До мене” передбачає, що рано чи пізно собаку потрібно з повідця спустити. Собака втекла – нічний кошмар всіх власників. Недосвідченим собаківникам навіть радять в якості першої собаки брати неодмінно дівчинку, щоб знизити ризики втрати вихованця. Однак навіть саму слухняну собаку, можуть просто вкрасти особи, що розводять собак.

Або, наприклад, тварина що ніколи не бачила вулиці, впадає в глибокий стрес, забивається в затишне місце і не виходить на поклик господаря. Час на надання допомоги може бути втрачено, поки господар розвішує оголошення по району, створює групи в соціальних мережах, і розпитує перехожих. На щастя 21 століття дарує технологічні рішення старих проблем.

GPS трекер Teltonika ТМТ250 дозволить завжди знати про те, де знаходиться ваша тварина та прийти до неї на допомогу будь коли. Ви завжди зможете відслідкувати місцезнаходження вихованця в реальному часі.

Трек з мобільного додатку

GPS трекер Teltonika ТМТ250 має додаток для смартфона для iOS і Android. Якщо під час прогулянки ваша собака зникла з поля зору, не виходить на поклик, більше не потрібно хвилюватися про те, чи втік ваш друг далеко, або ж відсиджується під кущем зі знайденою кісточкою. Миттєво ви побачите де знаходиться вихованець і в який бік іти.

Зняти GPS трекер сторонній людині буде майже неможливо, тому що для цього необхідний близький контакт. Вага і розміри трекера незначні 40 г. та 44x43x20 і навіть собака середніх розмірів швидко звикне до нього і перестане його відчувати.
Корпус GPS трекера IP67 ударостійкий і не боїться води та бруду. З ним можна спокійно гуляти під дощем.

Якщо ж сталося жахливе і собака все ж втекла, наприклад, поки ви були у відрядженні, то у вас буде кілька діб, на те, щоб знайти друга. Заряду батареї вистачить 30-48 годин, а так само історія переміщення тварини записується в систему моніторингу.

Трек з системи Wialon

GPS трекер Teltonika ТМТ250 сумісний з усіма GSM операторами зв’язку. Потрібно лише встановити потрібну SIM-карту, завантажити додаток і ввести унікальний ID. Для зручності кріплення трекера на ремінці Вашого улюбленця, радимо придбати гумовий тримач, GPS трекер перебуває в стабільному положенні в ньому, тому він ідеально підходить для стійкого кріплення пристрою.

Аксесуари:

  • Стандартний європейський настінний зарядний пристрій (1A / 5V), призначений для зарядки акумулятора TMT250 за допомогою магнітного USB-кабелю.
  • Гумовий тримач.

На фото Бонита – чемпионка Украины по монопородным выставкам.
Чемпионы выбирают профессиональные решения от OVERSEER!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Юлія Марчук
Адміністратор відділу продаж
Компанія Overseer

Отримати консультацію