Єдина охоронна система серед Pandora, яка може бути встановлена на автомобілі з напругою бортової мережі до 24 вольт. Нестандартний підхід в програмному рішенні і максимальна комплектація приємно здивує власника цієї системи. Автономне живлення дозволить сигналізації виконувати всі охоронно-протиугінні функції при відключеному основному АКБ. Ще одне інженерне рішення порадує тих, хто часто подорожує або їздить у відрядження за кордон. В цілях економії і зручності центральний блок системи адаптований для інтеграції відразу двох сім-карт. Вбудований GPS- приймач NAV – 037 покаже точне місце розташування і детальний маршрут автомобіля.

Фірмове промальовування маршруту розробили спеціально для систем Pandora воно недоступне конкурентам. Вам доступний детальний маршрут автомобіля, а не просто точка між найближчими GSM- станціями, усі дані про переміщення, включаючи зупинки з точним часом, зберігаються в системі GPS моніторинга. Завжди і у будь-який час, де є інтернет ви матимете можливість переглянути в реальному часі стан охоронних зон і місце розташування автомобіля, а також історію його переміщення.

Pandora DXL 5200L підключається безпосередньо до штатних цифрових шин CAN/LIN/K-BUS з максимально-можливим охопленням інформації з існуючих протоколів, має два незалежні порти RS – 485 для підключення до додаткових датчиків (палива, нахилу, навантаження на вісь, обертання і так далі) і інтерфейсів навісного або спеціального устаткування, має захист від розкриття і від стрибків підвищеної напруги імпульсами понад 100В.

Цю систему можна доукомплектувати мітками іммобілайзера, для доповнення протиугінних властивостей системи, які реалізовані на платформі іммобілайзера. Обмін даними відбувається по захищеному радіоканалу на діапазоні 2,4GHz і у разі відсутності радіообміну між міткою і центральним блоком станеться блокування ланцюга за допомогою реле, що зрештою заблокує роботу двигуна.

Способи управління:

 • Радіоміткой IS-850;
 • Телефоном, в тональному режимі;
 • Мобільним додатком Wialon Local;
 • Ключем від авто в режимі Slave.

 

Переваги:

 • Повна сумісність з Wialon;
 • Шифрування даних;
 • Тривала автономна робота при низькій температурі і відсутності основного живлення;
 • Великий об’єм пам’яті для зберігання усіх подій і даних про маршрут; Пряме підключення до цифрових шин будь-якої техніки в діапазоні 12-24В;
 • Система створена на базі охоронного комплексу з можливістю застосування безпровідних радіореле, а також силових реле блокування. Визначення координат по LBS (базовим стільникам мобільного оператора) у разі відсутності сигналу з GPS- приймачем;
 • Тривожна кнопка виклику;
 • Мікрофон для прослуховування салону і інтерфейс підключення телефонної гарнітури для зв’язку з водієм.

Відео-огляд охоронного комплексу Pandora DXL 5200L

Відео-огляд налаштування охоронного комплексу Pandora DXL 5200L, робота з Wialon та інші нюанси роботи

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Юлія Марчук
Адміністратор відділу продаж
Компанія Overseer

Отримати консультацію