Ми працюємо під час військового стану!

Демо-вхід в систему моніторингу

Для знайомства з системою моніторингу транспорту Wialon ми запустили тестову копію Wialon в серверному центрі Overseer.
Ви можете увійти в робочу область програми моніторингу в демонстраційному режимі, і поспостерігати за реальними автомобілями, створити звіти, скористатися іншими функціями системи.
Для доступу до Системи моніторингу Overseer в демо режимі, скористайтеся, будь ласка, даним посиланням
  • login — demo, password — demo
Для попереднього знайомства з системою моніторингу відвідайте, будь ласка, сторінку з документацією, або ознайомтеся з відео презентацією.
Для отримання доступу до повнофункціонального робочого сервера супутникового моніторингу Wialon і доступу до можливості підключати своє GPS обладнання, контролювати автомобілі, пальне та інші параметри, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Демо-доступ до спеціальному додатку для агросектора Hecterra, який дозволяє відстежувати польові роботи на основі телематичних даних. Продукт забезпечує працівників і керівників агропідприємств прозорими даними про поля, посіви і їх обробку. Маючи на руках конкретну інформацію про те, хто, коли і яким чином обробляв посіви, клієнт може ефективно планувати і вдосконалювати процеси агробізнесу.
Для доступу до додатка для агросектора Hecterra в демо режимі, скористайтеся, будь ласка, даним посиланням
  • login — hecterra_demo, password — hecterra_demo

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Переконайтеся у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!
ЗАПРОСИТИ ІНФОРМАЦІЮ І ВАРТІСТЬ