Ми працюємо під час військового стану!

GPS-трекер XG FMS500 Light+

GPS-трекер BCE FMS500 Light + характеризується компактними розмірами і ефективністю виконання моніторингу за різними видами автомобілів, а також здатністю виконувати стеження за основними даними вашого автотранспорту. Завдяки його роботі ви зможете здійснювати контроль пересування вашої особистої машини або масштабного автопарку.
2148.79 грн
Артикул - 062
  • Опис
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Деталі
  • ВІДГУКИ

Пристрій FMS500 Light + оснащений внутрішньою антеною, що забезпечує обмін даних за допомогою супутникового сигналу. GSP-трекер здатний підтримувати велику кількість можливостей, до яких належить геофізика, контроль кількості бензину, функція підключення RFID, Can-Log з'єднання тощо.


У комплект входить RS-485 і RS-232 і Wiegand 26, що сприяє використанню трекера при різних ситуаціях моніторингу. Під час експлуатації FMS500 Light +, ви можете одночасно підключати різні адаптери, завдяки наявності зовнішніх портів.

Трекер здатний ефективно виконувати стеження аварійних ситуацій і здійснювати контроль стилю керування автомобілем. Додатково ви можете розширити можливості GPS трекера, додавши функцію ідентифікації водія або підключити спеціальні датчики для вимірювання рівня палива, що здатні безперебійно функціонувати в аналоговому і частотному режимі.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
Тип зв'язкуGSM 850/900/1800/1900, GPS.
GSM модуль+
GPS модуль+
Датчик (и) в комплектіакселерометр
Номінальна напруга8 В - 31 В
ПриміткаНаявність вбудованого акумулятора: опція.
Ємність вбудованого акумулятора:700 мАг
Робочі температури: від -40 до +85 C
ВиробникЛитва
Розміри91 x 19 x 68 мм (Д х Ш х В)
Виробник: BCE - Xirgo Global
Технології: GSM
Залиште перший відгук
  • ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • КЛІЄНТИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
  • ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА 24/7

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Переконайтеся у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!
ЗАПРОСИТИ ІНФОРМАЦІЮ І ВАРТІСТЬ