fb

Teltonika EYE Beacon

Відкрийте для себе нову модель радіомаяка Bluetooth Low Energy ID Beacon від Teltonika із міцним корпусом та акумулятором із тривалим терміном служби. Вона розроблена для недорогого, швидкого та простого налаштування та інтеграції, щоб заощадити дорогоцінний час, ресурси та підвищити прибутковість.
1195.17 грн з ПДВ.
Артикул - 035
Опис
Технічні характеристики
Деталі
Відгуки

EYE Beacon, новий сертифікований передавач ID-радіосигналу від Teltonika із міцним водонепроникним корпусом та акумулятором із тривалим терміном служби. Модель призначена для відстеження розташування об'єктів, для відстеження доставки (наприклад, посилки, пакети, коробки, піддони, контейнери, бочки і т. д.), моніторингу різних рухомих об'єктів (цінне обладнання, витратні матеріали) в логістиці (причепи, контейнери, всілякі трейлери та цистерни), сільському господарстві (навісне обладнання для тракторів) та будівництві (інструменти та інвентар). Крім того, він підходить для вирішення внутрішнього відстеження предметів на складах, у лікарнях, транспортних вузлах та інших типах промислових зон.


Легкі та невеликі маячки EYE Beacons слід встановлювати в передній частині причепів, що підлягають відстеженню та моніторингу - бортових, шасі та напівпричепів, причепів-фургонів, рефрижераторних причепів, інтермодальних шасі та/або контейнерів, причепів і т.д.


Модель EYE Beacon має дві важливі функції – “Подія наближення” (Proximity Event) та “Виявлення за фільтрами” (Detection By Filter). Зазначені функції та можливість розширеної конфігурації GPS-пристрою Teltonika надають можливість вибору різних налаштувань та сценаріїв для задоволення потреб логістичного моніторингу практично будь-якого автопарку.

Технічні параметри
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬBeacon ID, LED
ЗВ'ЯЗОКСумісність із Bluetooth 4.2;

Сертифікований Bluetooth 5.2;

Дальність дії 80 м;

рівень потужності передачі до 8 дБм;

чутливість –88 дБм.
АКУМУЛЯТОР І ЖИВЛЕННЯТип літієвий, діоксид марганцю; Ємність 620 мАг; 5+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 3 с); 10+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 10 с)
КОРПУСТип літієвий, діоксид марганцю; Ємність 620 мАг; 5+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 3 с); 10+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 10 с)
ВИМОГИ ДО СЕРЕДОВИЩА ЕКСПЛУАТАЦІЇРобоча температура: -20 °C / +60 °C (-4 °F / +140 °F)
ПІДТРИМУВАНІ ПРОТОКОЛИiBeacon * iOS не показує пристрої з протоколом iBeacon; Eddystone
СЕРТИФІКАТИCE/RED (EU); FCC (USA); UKCA (UK); RoHS
00
Виробник: Teltonika
Технології: Bluetooth
Залиште перший відгук
Наші сертифікати
certificate
Зв’яжіться з нами
Це абсолютно безпечно.
Ваші дані не будуть передані третім особам.