fb

Лічильник Mechatronics Direct CAN 250

10568.72 грн з ПДВ.
Артикул - 106
Опис
Технічні характеристики
Деталі
Відгуки

Eurosens Direct

Витратоміри палива Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами.


Direct CAN - витратомір з електронною схемою на потужному процесорі STM32. Розумна електронна схема забезпечує наступні переваги над іншими серіями:

1. На основі заводських калібрувань витратоміра на різних витратах не визначається компромісний коефіцієнт (як в P), а отримана таблиця цілком записується в енергонезалежну пам'ять витратоміра для перерахунку в режимі реального часу. Це забезпечує підвищену точність і єдиний коефіцієнт для всіх витратомірів PN однієї моделі.

2. Замість герконів використовуються датчики Холла.

3. Контроль втручання в роботу витратоміра.

4. Регулятор потоку вміє вимірювати не тільки витрата палива а й похідні параметри: час роботи двигуна (котла), витрата палива і час роботи в різних режимах, час втручання в його роботу і ін. Ці параметри можна вважати через K-line інтерфейс (PN) .

5. Витратоміри PN на відміну від всіх конкурентних зразків можуть встановлюватися без застосування зворотного клапана, тому що електронний алгоритм бачить напрямок потоку палива. Це значно збільшує надійність безпроблемної експлуатації двигуна зі зміненою схемою подачі палива.

6. Інтерфейс обміну даними з зовнішніми пристроями - CAN (протокол FMS)


Регулятор потоку має вбудований дисплей для відображення параметрів. Він позначається додатковим індексом I.


Зверніть увагу:


Більшість дизельних двигунів має схему подачі палива, що містить магістраль подачі палива в двигун і поворотну магістраль, по якій паливо повертається в бак. Для вимірювання витрати палива в такій схемі потрібно застосовувати витратоміри Delta, або змінювати схему подачі палива для застосування більш дешевого витратоміра Direct.


Витратоміри Direct виготовляються з алюмінієвого сплаву підвищеної твердості, вимірювальні камери мають антифрикційне покриття, кожен з витратомірів проходить перевірку на випробувальному стенді. У модифікаціях PN вбудований датчик температури, який дозволяє коригувати виміряний обсяг палива в залежності від температури. Завдяки цим заходам витратоміри Direct дають точні результати незалежно від режиму експлуатації двигуна.


На відміну від схожої продукції інших виробників витратоміри Delta мають гарантійний термін 3 роки без обмеження минулого обсягу палива.

Технічні параметри
00
Виробник: Mechatronics
Залиште перший відгук
Наші сертифікати
certificate
Зв’яжіться з нами
Це абсолютно безпечно.
Ваші дані не будуть передані третім особам.