Популярним рішенням для полегшення роботи та економії часу є встановлення системи GPS моніторингу та контролю пального. Комплексний підхід до питання дозволяє відстежувати поточну ситуацію та аналізувати отриману інформацію для прийняття управлінських рішень.
Впровадження системи GPS моніторингу охоплює:
- слідкування за технікою в реальному часі;
- контроль за витратами пального;
- ідентифікацію водіїв та транспортних засобів на кожному етапі роботи;
- використання системи Свій-чужий під час збору та доставки врожаю;
- відстеження поставок пального, його зберігання та видачі;
- фото та відеофіксацію подій;
- моніторинг температури та вологості під час доставки та зберігання продукції;
- контроль за експлуатацією та станом техніки (зчитування даних через CAN шину);
- та багато іншого.
Власники та відповідальні особи оперують фактичними показниками при роботі з системою моніторингу, можуть будувати графіки, відстежувати маршрути, ТЗ та водіїв, які здійснюють операції.
Для підтвердження отриманих показників та візуальної фіксації подій використовуються системи відеоспостереження.
Відеомоніторинг може здійснюватись як стаціонарно на складах, АЗС, вагових, елеваторах, так і під час польових робіт. Встановлення відеокамер на транспортні засоби дозволяє бачити в реальному часі відео з місця перебування техніки, якість проведення робіт та робити фото і відеофіксацію порушень.
Відеокамери можуть бути спрямовані на причіпне обладнання, встановлені біля паливного баку, на працюючі агрегати або в кабіні водія в залежності від потреб підприємства.
Нещодавно спеціалісти OVERSEER отримали запит від нашого клієнта на встановлення відеомоніторингу на аграрному підприємстві. Відеокамери планувалось встановити на трактори з метою контролю за роботою причіпного обладнання та відстеження якості польових робіт і часу їх виконання.
Звісно камера не може зафіксувати глибину роботи причіпного обладнання, але здатні показати роботу розкидачів добрив, сівалок чи факт обприскування загалом. Адже одним із видів махінацій є зливи “надлишкового” пального та “заощаджених” добрив після проведення польових робіт.
Для впровадження даного рішення ми підібрали надійні зовнішні відеокамери стійкі до вібрацій.
Камери було встановлено на визначені клієнтом одиниці техніки. Відповідно до запиту клієнта монтажна бригада OVERSEER встановила на кожну одиницю техніки комплект відеообладнання, який включає в себе:
- курсову камеру;
- камеру, що спрямована на причіпне обладнання, яке використовується при роботі в полі (сівалки, розкидачі, плуги тощо);
- відеореєстратор.
Таким чином клієнт отримав можливість:
- в реальному часі бачити місцезнаходження та вид робіт, що виконує техніка;
- контролювати проведення технологічних операцій (розпушування ґрунту, зрошення, внесення добрив та ЗЗР, збір урожаю тощо);
- робити фото та відеофіксацію подій;
- фіксувати місце та час початку і завершення кожної операції в полі.
У підсумку варто зазначити, що це лише один із прикладів використання відеоспостереження в агросекторі. Залежно від запитів та необхідних точок контролю рішення ми розробляємо окремі проєкти для вирішення завдань замовника.
Звертайтесь та отримуйте інноваційні рішення для вашого бізнесу під ключ!