fb

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНЕ РІШЕННЯ

 • Фермерів
 • Аграріїв
 • Сільгосптоваровиробників

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ

Контроль глибини розпушення ґрунту дозволяє проконтролювати передпосівну обробку ґрунту та відстежити дотримання встановленої глибини розпушення ґрунту.

МОЖЛИВОСТІ

 • Контроль дотримання встановленої глибини розпушення ґрунту
 • Моніторинг витрат пального
 • Відстеження якості виконаних робіт в системі моніторингу
 • Формування зручних звітів для подальшої аналітики

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ 


Встановлення системи допомагає контролювати якість робіт з розпушення ґрунту: фактичну глибину розпушення ґрунту, витрати пального в розрахунку на 1 га та площу розпушення на мапі.

Розпушувач зазвичай працює на глибину 35-45 см. Також важливо керуватися рекомендаціями: чим глибше занурення, тим більша витрата палива в розрахунку на 1 га. 

Глибоке занурення - повільна операція, що вимагає великих витрат потужності: від 60 до 100 к.с., щоб протягнути одну точку підґрунтя через твердий ґрунт, а отже ця операція потребує великих витрат пального. Різниця глибини занурення навіть у 5 см може збільшити витрати на паливо до 30%. Тому багато водіїв, знаючи це, намагаються заощадити паливо, щоб злити його та заробити на ньому. OVERSEER рекомендує контролювати процес обробки поля та витрати палива вашої або орендованої техніки.

OVERSEER встановлює ультразвуковий датчик відстані на техніку, вимірюючи глибину занурення у ґрунт. Цей датчик вимірює відстані від 20 см до 3,5м.

Всі дані поля передаються в систему моніторингу, де ви можете відстежити, як саме була проведена робота. А встановлюючи датчик рівня палива або витратомір, ще й відстежити, скільки було витрачено палива на цю операцію.

solution

ОБЛАДНАННЯ


Для повного контролю процесу обробки полів використовуються ультразвукові датчики відстані та GPS-трекери.

Монтажні роботи

Наші партнери

partners
partners
partners
partners
partners

ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

Приклад звіту в системі OVERSEER

screen
Новини OVERSEER
  Наші сертифікати
  certificate
  Зв’яжіться з нами
  Це абсолютно безпечно.
  Ваші дані не будуть передані третім особам.